Zakup nowego mieszkania w Poznaniu

Zakup nowego mieszkania w Poznaniu

6 marca 2020 Wyłączono Napisał(a): Redakcja

Nowe mieszkania od dewelopera takie jak na Fama Jeżyce uznawane są za dużo korzystniejszy wybór niż mieszkania w starych blokach.

Największe zalety nowych mieszkań

Nowe mieszkania Poznań, to przede wszystkim pewność, że budynek jest objęty gwarancją. Zwykle przez wiele lat nie są tu potrzebne żadne inne ważne inwestycje, co ma wpływ na wysokość opłat, jakie ponosimy. Nowe mieszkania Poznań Jeżyce, to także niższe koszty utrzymania, ponieważ podczas budowy brano pod uwagę nowoczesne materiały i oszczędność energii.

Kolejną zaletą nowego mieszkania jest możliwość finansowania. Deweloperzy są przygotowani na to, że duża część nabywców polega na pożyczce hipotecznej i nie jest dla nich problemem ustalanie warunków finansowania projektu, aby umożliwić klientom korzystanie z finansowania hipotecznego.

Cena zakupu to nie wszystko

Niewątpliwą zaletą mieszkań w starszych budynkach jest ich cena. W skrajnych przypadkach może to być nawet o połowę niższe niż porównywalne duże mieszkanie w nowym budynku w tej samej lokalizacji. Należy jednak wziąć pod uwagę inne aspekty.

Większość starszych mieszkań ma wyższą energochłonność niż nowe budynki, które są obecnie budowane głównie w klasie efektywności energetycznej B. Na przykład starsze mieszkania w klasie energetycznej G mogą być droższe w eksploatacji, co może skutkować mniejszym zainteresowaniem potencjalnych najemców mieszkaniem inwestycyjnym. Nowe mieszkania Poznań Sołacz, to także możliwość korzystania z nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Efektem tego samo mieszkanie jest przyjaźniejsze dla lokatorów. Znajdziemy tutaj odpowiednią ilość miejsc parkingowych, czy nawet stojaki dla rowerów. Wszystko to sprawia, że codzienne funkcjonowanie jest wygodniejsze.