Jakie zabawki analne proponują sprzedawcy?

Jakie zabawki analne proponują sprzedawcy?

11 lutego 2019 Wyłączono Napisał(a): Redakcja

Na uprawianie seksu analnego decyduje się coraz więcej osób. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom producenci zabawek erotycznych stworzyli szereg bardzo różnych gadżetów. Gadżety analne to szereg bardzo różnych zabawek, wśród których coś dla siebie znajdą zarówno osoby, dla których seks analny nie ma tajemnic, jak i osoby, które są początkujące.

Jakie zabawki do seksu analnego można kupić?

Wyjątkowo często kupowaną zabawką do seksu analnego jest zatyczka analna. Gadżety analne mogą być mniej lub bardziej zaawansowane, do tych najbardziej prostych należy właśnie zatyczka analna. Zatyczka analna jest tak skonstruowana, aby po pewnym czasie można było zacząć stosować gadżety analne w większym rozmiarze. Oprócz standardowych zatyczek w sklepach z zabawkami erotycznymi dostępne są także zatyczki wibrujące. Dildo czyli sztuczny penis to wyjątkowo popularne zabawki erotyczne. Nie mogło ich więc zabraknąć wśród gadżetów do seksu analnego.

Zanim kupisz pierwsze zabawki analne

Jeśli chodzi o dildo analne to różni się ono od tych tradycyjnych. Dildo analne od tych tradycyjnych różni się między innymi wielkością: jest mniejsze. Dildo analne jest też inaczej zbudowane. Jego kształt dobrano tak, aby stymulował tylną ściankę pochwy. Korzystanie z zabawek analnych wymaga stosowania żeli nawilżających.

Zabawki do seksu analnego to mnóstwo gadżetów idealnych również dla osób, które mają dopiero ochotę uprawiać ten rodzaj seksu. O tym, jak wybierać te gadżety przeczytacie w naszym poprzednim artykule.