Analne zabawki erotyczne

Analne zabawki erotyczne

18 lutego 2019 Wyłączono Napisał(a): Redakcja

Osób, którym tradycyjny seks przestaje wystarczać jest coraz więcej. Coraz więcej osób chce spróbować seksu analnego. Nic więc dziwnego, że w sklepach z artykułami erotycznymi przybywa produktów, które są odpowiedzią na potrzeby osób, które zdecydowały się uprawiać seks analny (przez odbyt). Jakie zabawki analne można kupić?

Bardzo szeroki wybór

Osoby, które już uprawiają seks analny, ale także osoby, które dopiero chciałyby go spróbować, mają do wyboru mnóstwo zabawek przeznaczonych właśnie do seksu analnego. Zabawki analne naprawdę zadziwiają swoją różnorodnością. Wyjątkowo często wybierane zabawki analne to kulki. Ten składający się z kilku połączonych elastycznym materiałem kulek polecany jest osobom, które w seksie analnym dopiero stawiają pierwsze kroki. Na początek należy wybrać kulki o małej średnicy. Teoretycznie służą one do seksu analnego, ale mogą też przydać się do masturbacji. Pary, którym seks analny nie jest obcy, chętnie sięgają po zatyczki analne.

Materiały zastosowane do produkcji

Zabawki przeznaczone do seksu analnego wykonywane są z bardzo różnych materiałów. Każda z tych zabawek powinna być utrzymywana w czystości; doskonale sprawdzają się pod każdym względem gadżety, które zostały wykonane z silikonu medycznego. Silikon medyczny nie podrażnia i nie uczula, jest bezpieczny nawet dla osób, które chorują na alergię. Aby uniknąć bolesnych otarć, koniecznie należy pamiętać o stosowaniu lubrykantów czyli żeli nawilżających. W przypadku zabawek z silikonu medycznego, żel nawilżający powinien być na bazie wody.