Garść informacji o zabawkach do seksu analnego

Garść informacji o zabawkach do seksu analnego

4 lutego 2019 Wyłączono Napisał(a): Redakcja

Są pary, którym tradycyjny seks już nie wystarcza. Par, które chcą spróbować seksu przez odbyt jest całkiem sporo. W sex shopach półki, na których znajdują się gadżety analne zajmują całkiem sporo miejsca. Osoby, które krępują się kupować zabawki erotyczne w sklepie stacjonarnym, gadżety analne mogą kupić także w sklepie online.

Jakie zabawki kupowane są najchętniej?

Gadżety analne to bardzo różnorodna oferta. Coś dla siebie znają pary, które dopiero w sztuce seksu analnego stawiają pierwsze kroki. Za wyjątkowo prostą zabawka uznana została zatyczka analna. Zatyczka analna ma kształt stożka, zakończona jest stopką, która zapobiega wypadnięciu. Zatyczki analne coraz częściej zaopatrzone są w wibrator. Zatyczki z wibratorem dają o wiele więcej przyjemności niż te zwykłe. Producenci zabawek do seksu analnego proponują również dildo analne. Dildo analne ma mniejsze rozmiary od tego tradycyjnego, jest także inaczej wyprofilowane; dildo analne ma przede wszystkim stymulować tylną ściankę pochwy, stąd inny kształt.

Dbaj o swoje zabawki erotyczne

Zabawki erotyczne muszą być dla użytkowników bezpieczne – są przecież używane w środku. Dlatego też przed każdym użyciem należy je bardzo dokładnie umyć. W przypadku seksu analnego nie można też pominąć stosowania żeli nawilżających. Rodzaj lubrykantu należy dobrać do materiału, z którego dany gadżet jest wykonany.

Pary, które chcą więcej dowiedzieć się o seksie analnym i zabawkach specjalnie zaprojektowanych do seksu analnego, zapraszamy do lektury naszego innego artykułu.