Ekonomiczne i bezpieczne dozowniki

Ekonomiczne i bezpieczne dozowniki

2 lipca 2020 Wyłączono Napisał(a): Redakcja

Wiele osób nie wie, że do mycia rąk potrzebna jest określona ilość mydła. W 2012 roku stwierdzono, że optymalna objętość pojedynczej porcji mydła w pianie to 0,7 ml. Aby zapewnić odpowiednią ilość mydła, najprostszym rozwiązaniem są dozowniki do mydła bezdotykowe.

Zalety pojemników na mydło

Kiedy myślimy o zakupie produktu do łazienki, pierwszym ważnym czynnikiem, który przychodzi nam na myśl, jest zdrowie i higiena. Dozowniki łazienkowe umożliwiają sprawne i szybkie umycie dłoni. Pojemniki na mydło nie ma bezpośredniego kontaktu z żadną osobą. Po naciśnięciu przycisku ograniczona ilość płynu wypływa do mycia rąk.

Tym samym pojemniki na mydło są wolne od bakterii i zarazków. Bez względu na to, jak chory jest pierwszy użytkownik, następny użytkownik nie będzie miał kontaktu z chorobą pierwszego użytkownika. Dozowniki do mydła mogą być stosowane praktycznie wszędzie. Pojemniki na mydło są skuteczne bez względu na to, czy jest to łazienka w domu, strefa umywalek w salonach, toalety hotelowe, toalety w centrach handlowych.

Jeśli chcesz dodać akcesoria do swojej łazienki, aby wyglądała na bogatszą i luksusową. Dodaj pojemniki na mydło o wyglądzie marmuru lub ceramiki. Dziś dozowniki bezdotykowe są dostępne w różnych wzorach, kolorach, projektach i stylach. Wybierz takie dozowniki automatyczne, które pasują do twojego wystroju wanny. Obecnie dozowniki do mydła w płynie są bardziej atrakcyjnym produktem, który można było spotkać w centrach handlowych lub na lotnisku.

Dozownik – ekonomiczne urządzenie

To jak jednorazowa inwestycja, gdy kupisz produkt, zapewni on w zamian długotrwałe użytkowanie i trwałość. Kup dozowniki mydła w rozsądnych i przystępnych cenach online. Kupuj według swojego stylu, luksusowe dozowniki lub jedną ze standardowych odmian. Rosnące zapotrzebowanie na te urządzenia sprawiło, że w wyspecjalizowanych sklepach dostępne są modele dosłownie na każdą kieszeń. Sprawdź: https://www.ole.pl/category/pojemniki-na-mydlo