Zalety taśmy z nadrukiem

Zalety taśmy z nadrukiem

5 września 2019 Wyłączono Napisał(a): Redakcja

Taśmy pakowe z nadrukiem mają różne zastosowania. Taśmy z logo mogą służyć do ozdabiania prezentów firmowych, prezentów dla partnerów i współpracowników, uczestników wydarzenia, klientów, a także pakowania paczek przed wysyłką.

Zalety taśmy z nadrukiem

Taśma z nadrukiem pomaga promować twoje produkty i usługi na rynku. Wielu producentów chce, aby ich produkt wyróżniał się na ladzie sklepowej. Taśma z nadrukiem z logo firmy to niedrogi i skuteczny sposób wyróżnienia się na tle konkurencji na niekończących się półkach supermarketów. Dla producentów produktów z pamiątkami i kosmetyków dobrym krokiem marketingowym jest dostawa razem z produktem taśm pakowych w rolkach z logo firmy, do sieci sklepów z pamiątkami, perfumami itp., co pozwala sprzedawcy szybko i pięknie zapakować twoje produkty. To, jak pokazuje praktyka, znacznie zwiększa sprzedaż.

Technologia i zastosowanie

Taśma z nadrukiem może być skonstruowana na zasadzie przylepnej i czystej. Taśma samoprzylepna z nadrukiem międzywarstwowym to wyjątkowa oferta w segmencie taśm samoprzylepnych z logo. Dzięki nowej technologii drukowania materiał łączy najlepsze cechy taśm samoprzylepnych z logo. Druk odbywa się na przezroczystym polipropylenie, a następnie nakładany jest na niego klej.

Wśród zalet tej metody należy zwrócić uwagę na bezwzględną stabilność zastosowanego obrazu na naprężenia mechaniczne i określone parametry przyczepności. Wzór na takiej taśmie samoprzylepnej jest chroniony polipropylenem u góry i warstwą kleju od dołu. Możliwe jest przewijanie od 50 do 990 metrów. Taśma zapewnia 100% stabilności zastosowanego obrazu, poprawia wizerunek firmy w oczach konsumentów, zapewnia dodatkowy skuteczny kanał komunikacji z docelowym konsumentem, zmniejsza prawdopodobieństwo podróbek, a także zapobiega przypadkom nieuprawnionego otwarcia opakowania, kradzieży produktów.