Pizza w Łodzi: można zamawiać także nocą

Pizza w Łodzi: można zamawiać także nocą

8 lipca 2019 Wyłączono Napisał(a): Redakcja

Pizza jest daniem bardzo w Polsce popularnym. W większości miasteczek i dużych miast osoby, które mają ochotę na pizzę, a nie chcą przygotowywać jej sami, mogą zjeść ją w jednej z licznych pizzerii. Pizzę można zamówić również z dostawą. Amatorzy pizzy z Łodzi mogą zamawiać to danie w bardzo nietypowych godzinach. Działa bowiem pizzeria nocna w Łodzi.

Godziny w jakich można zamawiać pizzę

Pizzeria nocna w Łodzi pracuje przez cały tydzień. A to oznacza, że zamówienia pizzeria nocna w Łodzi przyjmuje siedem dni w tygodniu. Osoby, które zamierzają zamówić pizza nocna Łódź mogą składać zamówienia od poniedziałku do piątku w godzinach od 17.00 do godziny 3.00. rano. W weekendy, a więc już od piątkowego wieczoru, pizza nocna Łódź wydłuża o godzinę swoją pracę. W efekcie zamówienia na pizza Łódź można składać do godziny 4.00. Pizzeria Łódź realizuje dostawy na terenie kilku dzielnic miasta. Gorącą, chrupią pizzę mogą zjeść nad ranem między innymi mieszkańcy Śródmieścia, Bałut i Widzewa.

Jakie jest menu pizzerii?

W menu pizzeria Łódź znajduje się oczywiście kilka rodzajów pizzy: Margherita, capriciosa, po hawajsku i wiele innych. Pizzeria Łódź przygotowała ofertę także dla osób, które nie lubią pizzy lub nie chcą nocą jeść kalorycznych dań. W ofercie są więc różnego rodzaju sałatki. Pomyślano również o szerokim wyborze napojów chłodzących.

Zjedzenie pizzy nocą w Łodzi nie jest żadnym problemem. Wszystkich, których zainteresował ten temat zachęcamy do przeczytania również naszego poprzedniego tekstu.