Najlepsze wagi inwentarzowe na rynku

Najlepsze wagi inwentarzowe na rynku

24 października 2022 Wyłączono Napisał(a): Redakcja

Wybierając produkt, jakim jest waga inwentarzowa, warto zwrócić uwagę na szczegółowe parametry, aby były odpowiednie względem hodowanej trzody chlewnej. możemy bowiem rozróżnić wiele rodzajów wag, a każda z nich spełnia inne wymagania i posiada inne parametry.

Dla przykładu elektroniczna waga inwentarzowa dla trzody powinna mieć maksymalną zdolność ważenia do 600 kilogramów, Jej długość w milimetrach powinna wynosić 1500, szerokość 800 mm, a wysokość 1150 mm. Każda waga inwentarzowa elektroniczna zasilana jest standardową mocą 230V i powinna działać w temperaturach od -10 do +40°C.

Zyskaj najwyższą jakość i wybierz polską markę wag inwentarzowych

Wybierając polską markę, nie tylko wspomagamy polski przemysł, ale również stawiamy na najwyższą jakość, jaką posiadają wagi rolnicze do bydła marki m-rol. Dzięki takiemu wyborowi zyskujesz dostęp do wszystkich części zamiennych, choć zakupiony sprzęt jest zwykle niewadliwy i może służyć przez lata. Dodatkowo nie musisz decydować się na zakup wagi za gotówkę, zajmujemy się również sprzedażą wag w innych formach finansowania.

Do najpopularniejszych produktów marki m-roll zaliczana jest waga inwentarzowe dla trzody, ale równie popularna jest także waga inwentarzowe dla bydła, która różni się wielkością i wagą. Ten produkt powinien bowiem mieć możliwość ważenia do 2,5 tysiąca kilogramów oraz o wiele większe wymiary.

Wybierz elektroniczną wagę inwentarzową i zyskaj dwie wagi

Wybierając wagi rolnicze do bydła, tak naprawdę zyskujemy dwa urządzenia ważące, albowiem zawsze możemy zdjąć okratowanie z wagi i zastosować platformę wagową do innych celów. Jeżeli tylko posiadasz gospodarstwo rolne, koniecznie zainteresuj się wagami polskiego producenta o wieloletnim doświadczeniu w branży rolniczej i hodowlanej.