Auto na abonament

Auto na abonament

1 lutego 2023 Wyłączono Napisał(a): Redakcja

Jedną z usług dostępnych na rynku motoryzacyjnych jest najem długoterminowy. Usługa ta pojawiła się w naszym kraju stosunkowo niedawno. Bardzo jednak szybko najem długoterminowy stał się niezwykle popularny.

Długoterminowy najem – do kogo adresowana jest oferta?

Najem długoterminowy to usługa, która adresowana jest do bardzo szerokiego grona klientów. Wynajem aut długoterminowy dostępny jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Bogata flota samochodów różnej klasy sprawia, że wynajem długoterminowy aut spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klientów.  Wynajem aut długoterminowy to możliwość korzystania z nowego samochodu na bardzo dogodnych warunkach finansowych. Wyjątkowo chętnie na wynajem długoterminowy aut decydują się osoby, które lubią często zmieniać samochody. To doskonała alternatywa dla kredytu i leasingu.

Jakie zalety ma wynajem długoterminowy aut?

Auto na abonament to możliwość zawarcia umowy na okres od dwudziestu czterech do trzydziestu sześciu miesięcy. Przez cały czasy trwania umowy osoby, które użytkują auto na abonament płacą ratę w stałej wysokości. Plusem jest to, że auta na abonament po zakończeniu umowy nie muszą zostać odkupione na własność.

Dobra wypożyczalnia samochodów długoterminowa proponuje nawet podpisanie umowy bez wpłaty własnej. Do tego uznana wypożyczalnia samochodów długoterminowych oferuje pakiety dodatkowe, na przykład serwis auta bez dodatkowych opłat. Sprawdzona wypożyczalnia samochodów długoterminowych proponuje bardzo korzystne warunki finansowe wynajmu.