Auto dostawcze – podstawowe informacje

Auto dostawcze – podstawowe informacje

5 maja 2020 Wyłączono Napisał(a): Redakcja

Coraz częściej firmy i przedsiębiorstwa rezygnują z budowania swojej własnej floty pojazdów. Dlatego też wypożyczalnia samochodów dostawczych Łódź to miejsce, które odwiedzane jest przez wielu przedstawicieli różnych branży. Widzą oni w tej usłudze korzyści, znacząco przekładające się na ograniczenie ilości gotówki uciekającej z portfela. O czym zatem powinny wiedzieć osoby, niemające do tej pory styczności z tego typu praktyką? 

Terminy najmu w wypożyczalni samochodów dostawczych w Łodzi

Czas to pieniądz – powiedzenie to jak najbardziej ma swoje odbicie w tego typu usłudze. Wypożyczalnia samochodów dostawczych Łódź oferuje swoim klientom trzy podstawowe przedziały dni, w których mogą oni eksploatować pojazdy. Taki okres wynajmu może być: 

  • krótkoterminowy – 1-6 dni, 
  • średnioterminowy – 7-30 dni,
  • długoterminowy  – 31-92 i więcej.

W zależności od wybranego przedziału cena, która naliczana jest od dnia, zmienia się. Co to oznacza? Klient, eksploatując pojazd w okresie długoterminowym, zapłaci mniej za poszczególny dzień, niż kierowca, który zdecydował się na przedział krótkoterminowy. Warto również wspomnieć o tym, że wykraczając za próg 92 dni (w przypadku różnych firm przedział ten ustalony może być inaczej) da się już indywidualnie negocjować cennik.

Stan oferowanych pojazdów 

Decydując się na skorzystanie z usług, które oferuje wypożyczalnia samochodów dostawczych Łódź, trzeba zapoznać się z regulaminem placówki. Jest to standardowa czynność, której nie należy nigdy pomijać. Wybierając godny zaufania punkt można mieć pewność, że oferuje on tylko i wyłącznie sprawdzone pojazdy, które przebyły wszelkie niezbędne przeglądy techniczne i posiadają pełne ubezpieczenie.