Zastosowanie odbojnic przemysłowych

Zastosowanie odbojnic przemysłowych

7 sierpnia 2018 Wyłączono Napisał(a): Redakcja

Nieodzownym elementem wyposażenia wielu obiektów są odbojnice przemysłowe.

Obiekty, w których znajdują zastosowanie odbojnice przemysłowe

Lista obiektów, w których można stosować odbojnice przemysłowe jest bardzo długa. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność zabezpieczenia ścian i elementów konstrukcyjnych  przed uszkodzeniami na skutek błędów popełnionych przez operatorów wózków widłowych czy innych pojazdów mechanicznych. Odbojnice przemysłowe można spotkać więc na przykład w wielkopowierzchniowych magazynach. Odbojnice przemysłowe warto kupować bezpośrednio u producenta. To gwarancja, że odbojnice zostały wykonane z materiałów bardzo wysokiej jakości. Odbojnice bardzo często wykorzystywane są na zewnątrz budynków; materiał, z którego są wykonane musi być odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dlatego w ofercie dobrego producenta znajdą się odboje stalowe.

Odbojnice: rodzaje

Szeroki wybór odbojnic można znaleźć w ofercie renomowanego producenta. Klienci zainteresowani odbojnicami przemysłowymi mają do wyboru:

– odboje stalowe narożne;
– liniowe;
– elewacyjne;
– słupowe.

Odboje stalowe narożne są idealne do zabezpieczenia nie tylko narożników ścian, ale także bram wjazdowych albo filarów. Odboje stalowe liniowe sprawdzą się jako zabezpieczenie prowadnic bram wjazdowych, elewacji, ścian czy elementów konstrukcyjnych różnych obiektów nie tylko przemysłowych. Bardzo duże możliwości wykorzystania dają odboje słupowe. Są niezastąpione na placach do przeładunku towarów.