Zalety automatycznych dozowników mydła

Zalety automatycznych dozowników mydła

1 września 2020 Wyłączono Napisał(a): Redakcja

Dozowniki do mydła bezdotykowe są popularne nie tylko w instytucjach publicznych i miejscach o wysokim natężeniu ruchu, ale też coraz częściej w prywatnych mieszkaniach. Takie dozowniki łazienkowe są ekonomiczne i higieniczne.

Najważniejsze zalety dozowników

Najczęściej pojemniki na mydło mają korpus wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Daje to produktowi zwiększoną trwałość. Jest to ważne zarówno w przypadku stosowania w miejscach publicznych, jak i przy zakupie wrażliwego na dotyk dozownika mydła w płynie do domu. Niezawodne działanie mydelniczki z czujnikiem gwarantuje ścisłe przestrzeganie dawki (zwykle 0,5 ml). Dozowniki do mydła wyróżniają się również bardzo atrakcyjnym wzornictwem.

Dozowniki bezdotykowe są stylowe i wspierają każdą aranżację wnętrza. Mydelniczki mają niewielkie rozmiary, co jest bardzo ważne w przypadku ograniczonej powierzchni sanitarnej. Dozowniki do mydła w płynie z czujnikiem są proste i wygodne w użyciu.

Łatwa instalacja i wygoda korzystania

Można je łatwo i szybko zamontować na dowolnej pionowej powierzchni. Najczęściej w zestawie znajduje się uniwersalny klucz oraz wszystkie akcesoria niezbędne do montażu. Dozowniki automatyczne mogą mieć charakter naścienny i pracować z sieci jak z baterii. Większość produktów ma specjalne okienko.

Pozwoli to sprzątaczom kontrolować poziom płynu i na czas uzupełniać paliwo. Obecnie automatyczne dozowniki mydła w płynie mają ugruntowaną pozycję w łazienkach hoteli, restauracji, centrów handlowych i innych przestrzeni publicznych. Są najbardziej higienicznymi ze wszystkich istniejących analogów do miejsc publicznych. Automatyczne dozowniki mydła wrażliwe na dotyk nie wymagają bezpośredniego kontaktu z rękami. Aby otrzymać porcję pachnącego detergentu, wystarczy zbliżyć dłonie do urządzenia. Nie ma ryzyka zarażenia się żadną „infekcją” pozostawioną na powierzchni przez inną osobę.