Różne rodzaje wibratorów

Różne rodzaje wibratorów

23 lipca 2020 Wyłączono Napisał(a): Redakcja

Do erotycznych zabawek, które przeznaczone są dla kobiet, ale świetnie sprawdzają się również jako urozmaicenie wspólnego życia seksualnego pary zalicza się wibratory. W swojej ofercie ma je każdy sexshop. Rodzaje wibratorów są bardzo różne. zobaczmy jakie są najlepsze wibratory.

Popularne wibratory łechtaczkowe

Jeśli chodzi o wibratory, to ogromną popularnością cieszą się te łechtaczkowe. Takie wibratory, które oferuje każdy sexshop, wyposażone są w trzonek, który przeznaczony jest do pieszczenia łechtaczki. Dostępne są modele zarówno z tradycyjną końcówką przeznaczoną do stymulacji pochwy i dodatkowym zakończeniem do łechtaczki, jak i takie, które wykonano tak, aby z ich pomocą można było pieścić tylko łechtaczkę. Najlepsze wibratory to między innymi takie, które sterować można za pomocą pilota. W przypadku wspólnych zabaw z partnerem jest to rozwiązanie idealne.

Popularny wibrator analny

Sexshop Kraków to miejsce oferujące między innymi wibratory analne, które wykorzystywane są coraz częściej. Takie wibratory charakteryzują się mniejszą długością niż tradycyjne wibratory dopochwowe. Najlepsze wibratory analne swoim kształtem przypominają stożek z szeroką podstawą. Dzięki temu nie ma ryzyka, że wibrator zostanie w całości włożony do odbytu.

Materiał z jakiego zostały wykonane

Sexshop Kraków to szeroki wybór wibratorów różniących się materiałem, z którego zostały wykonane. Najprostsze wibratory to te metalowe. Decydując się na ich zakup, można być pewnym, że nie zapłaci się zbyt wiele. Hitem są wibratory z silikonu, które są bardzo przyjemne w dotyku.

Wibratory to zabawki erotyczne cieszące się największą popularnością. Wśród wielu ich rodzajów każdy znajdzie dla siebie i swojego partnera ten odpowiedni.