Odboje stalowe: co warto o nich wiedzieć?

Odboje stalowe: co warto o nich wiedzieć?

7 lipca 2018 Wyłączono Napisał(a): Redakcja

Odbojnice przemysłowe można spotkać niemal w każdym zakładzie przemysłowym. Chronią one elewacje budynków, elementy konstrukcyjne tychże budynków, naroża urządzeń i maszyn przed uszkodzeniami wywołanymi przez niewłaściwe manewrowanie wózkami widłowymi lub innymi pojazdami. Stosowane często także na zewnątrz obiektów muszą być wykonane bardzo solidnie.

Odboje stalowe: dlaczego warto je wybrać?

W ofercie uznanego producenta odbojnic można znaleźć nie tylko ich szeroki wybór. Więcej na temat rodzajów dostępnych odbojnic można przeczytać w naszym wcześniejszym artykule „Zastosowanie odbojnic przemysłowych”. Odboje stalowe mogą być stosowane na zewnątrz, nawet w bardzo zmiennych i trudnych warunkach. Są doskonale zabezpieczone przed utlenianiem się poprzez naniesienie na nie warstwy ocynku. Dodatkową ochronę stanowi warstwa farby. W standardzie odboje malowane są na żółty kolor. Ale na życzenie klienta mogą zostać pomalowane na dowolnie przez niego wybrany kolor. Odbojnice stalowe słupowe na życzenie klienta mogą zostać także oklejone folią.

Odbojnice przemysłowe: dlaczego u producenta?

Zamawianie odbojnic przemysłowych wprost u producenta ma wiele zalet. Przede wszystkim odbije wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania. Do tego są one sprzedawane w naprawdę konkurencyjnych, bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy z rodzajów odbojnic jest doskonale zabezpieczony przed rdzą, śmiało można je więc wykorzystywać na zewnątrz. Dzięki nim obiekty przemysłowe mogą zostać zabezpieczone w sposób trwały i stabilny.