Jak zabezpieczyć samochód luksusowy przed kradzieżą?

Jak zabezpieczyć samochód luksusowy przed kradzieżą?

3 stycznia 2018 Wyłączono Napisał(a): Redakcja

Auta klasy premium są szczególnie narażone na kradzieże. Wynika to przede wszystkim z ich wysokiej ceny. Z tego względu ich właściciele zastanawiają się, jak je ochronić przed złodziejami? Sposobów jest wiele, jednak jednym z najskuteczniejszych rozwiązań jest mechaniczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą. Dlaczego?

Wysoka skuteczność mechanicznego zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą

Mechaniczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą jest bardzo popularnym rozwiązaniem wśród kierowców. Dlaczego tak jest? Wynika to między innymi z bardzo wysokiej skuteczność tego typu blokad antykradzieżowych. Najlepsze zabezpieczenia samochodowe, od renomowanych i sprawdzonych producentów, są skuteczne niemal w 100%. Na rynku dostępne są blokady, których skuteczność oceniana jest przez specjalistów aż na 99%. Do tego dochodzą atesty i rekomendacje specjalistycznych ośrodków, na przykład motoryzacyjnych, ale nie tylko. Mechaniczne zabezpieczenia auta przed kradzieżą są nawet rekomendowane przez firmy ubezpieczeniowe.

Blokady skrzyni biegów i kierownicy do aut luksusowych

O jakich zabezpieczeniach przeciwkradzieżowych mowa? Właściciele aut luksusowych mogą zamontować w swoim samochodzie na przykład:

  • blokadę skrzyni biegów,
  • blokadę kierownicy.

Wybierając najlepsze zabezpieczenie do auta luksusowego należy wziąć pod uwagę między innymi sposób montażu. Oczywiście najlepszy będzie taki, który nie spowoduje uszkodzenia pojazdu. Taki bezinwazyjny montaż uchroni nas na przykład przed utratą gwarancji producenta samochodu.

Blokady antykradzieżowe do wszystkich modeli samochodów luksusowych

Mechaniczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą dedykowane jest praktycznie wszystkim kierowcom. Tego typu ochrona przeciwkradzieżowa to najlepsze rozwiązanie dla takich aut jak Audi, Bentley, BMW, Mercedes, Porsche, Rolls-Royce, Aston Martin i nie tylko.